/Vrátenie a výmena
Vrátenie a výmena 2018-06-14T14:13:07+00:00

Vrátenie a výmena

Vrátenie tovaru v  14-dňovej lehote

Právo odstúpiť od zmluvy je možné do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru. V takom prípade nás kontaktujte, najlepšie doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy buď emailom alebo doručením odstúpenia spotrebiteľa od zmluvy spolu s tovarom. Odstúpenie od zmluvy musí byť doručené najneskôr posledný deň 14 dňovej lehoty. Lehota pre odstúpenie trvá 14 kalendárnych dní a začína plynúť nasledujúci kalendárny deň po prevzatí, napr. ak si prevezmete tovar v piatok, prvý deň sa počíta sobota.

Rukavice / opasok musí byť nenosený a kompletne zabalený v originálnom balení!

Kam tovar vrátiť

Spolu s vyplneným odstúpením spotrebiteľa od zmluvy a dokladom o kúpe môžete tovar vrátiť na adrese MSA International s.r.o., Lazovná 60, 97401 Banská Bystrica, SR.

Vrátený tovar prosím dobre zabaľte, aby sa predišlo k jeho poškodeniu behom prepravy. Pri vrátení doručte tovar v pôvodnom stave ako pri prevzatí. Tovar odoslaný na dobierku nepreberáme!

Zaväzujeme sa vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru na zákazníkom uvedený bankový účet.

Bezplatná výmena tovaru v 14-dňovej lehote

Tovar je možné vymeniť do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru. V takom prípade odošlite tovar spolu s vyplneným formulárom na výmenu tovaru  na adresu MSA International s.r.o., Lazovná 60, 97401 Banská Bystrica, SR. Po doručení zásielky Váš požiadavok spracujeme v čo najkratšej dobe. Rukavice/opasok musí byť nenosený a kompletne zabalený v originálnom balení.

Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Prajeme Vám príjemný nákup

MSA International